Ineo+3100P

ineo+ 3100P – najnowszy produkt w naszej ofercie

Posted on

ineo+ 3100P – najnowszy produkt w naszej ofercie

Ineo+3100P kserokopiarka

Ineo+3100P kserokopiarka

Nawet w firmach, które wyposażone są w wielofunkcyjne systemy biurowe często istnieje potrzeba wyposażenia wybranych stanowisk pracy w osobistą drukarkę. Szybki druk raportów, przygotowanie poufnych materiałów czy też wyposażenie w urządzenie do druku cyfrowego małych grup roboczych to potrzeby w które doskonale wpisuje się nowa drukarka Develop ineo+ 3100P.

Develop stworzył nową drukarkę aby zaspokoić zapotrzebowanie na szybką, kompaktową i bezpieczną drukarkę osobistą. W przeciwieństwie do wielu starszych drukarek biurowych, wydajny kontroler w ineo+ 3100P bardzo szybko przetwarza wszystkie wysyłane do niego zadania i pozwala na uzyskanie prędkości druku do 31 stron na minutę (zarówno w kolorze jak i w czerni).

Nowa drukarka to nie tylko wydajność ale i ekologia. Urządzenie wykorzystuje w procesie druku ekologiczny toner polimeryzowany HD, który jest częściowo wykonany z biomasy i ma bardzo niską temperaturę utrwalania. Zoptymalizowany sposób zarządzania energią pozwala na uzyskanie poboru energii elektrycznej w czasie uśpienia urządzenia na poziomie 3W. Wymienione funkcje w połączeniu w efektywnym wykorzystaniem automatycznego druku dwustronnego pozwalają na uzyskanie realnych oszczędności nie tylko pieniędzy ale i czasu. Warto dodatkowo nadmienić, że nowe urządzenie charakteryzuje się nie tylko niskim kosztem eksploatacji ale i bardzo dobrą jakością druku dorównującą niejednokrotnie większym urządzeniom.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.