Niszczarki HSM nowość

Super niszczarki HSM z wygodnym podajnikiem !

Posted on

Niszczarki HSM nowość

 

Z wielką przyjemnością informujemy o nowych produktach w naszej ofercie. Są nimi najnowsze, super wydajne, oszczędne i wygodne w użyciu Niszczarki HSM Securio AF150/AF300/AF500. Po raz pierwszy zastosowano w niszczarkach HSM podajniki automatycznego podawania papieru co umożliwia niszczenie dokumentów bez uciążliwego dokładania papieru. Ponadto dzięki zastosowaniu klucza, którym może być Twój oraz każdy inny pendrive możemy pozostawić niszczone dokumenty bez nadzoru i bez obaw, że dostaną się w niepowołane ręce. Zyskujemy dzięki temu mnóstwo czasu !

Jak w każdym urządzeniu HSM zastosowano materiały najwyższej jakości , wałki tnące z litej stali. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu równoległej pracy możemy pozostawić niszczone dokumenty w zabezpieczonym podajniku i nie blokujemy dostępu do niszczarki innym użytkownikom. Funkcja EcoSmart zapewnia wyjątkowo niskie zużycie energii na poziomie 0,1 W w trybie czuwania a fotokomórka zapewnia automatyczne wyłączenie urządzenia.

Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszymi nowymi produktami i poproś o kontakt z naszym działem handlowym w celu umówienia się na demonstrację produktów.

WIĘCEJ W NASZYM SKLEPIE

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.