O nas

Doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT oraz urządzeń peryferyjnych: kserokopiarek, drukarek, ploterów. Ponadto nasza wiedza zaczerpnięta z zakresu Informatyzacji Przedsiębiorstwa potwierdzona dyplomem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego pozwala nam idealnie wkomponować się w branżę IT w celu poprawy funkcjonowania przedsiębiorstw naszych klientów.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i świadomą biznesowo. Zasada zrównoważonego rozwoju oraz prowadzone działania w obszarze B2B wpływają na strategiczny rozwój naszej organizacji.

Oferujemy kompleksową obsługę wdrożeń w wybranych obszarach technologicznych na terenie całej Polski. Partnerami naszych wdrożeń są światowi liderzy z branży IT, co gwarantuje wprowadzenie optymalnych rozwiązań teleinformatycznych oraz energetycznych we wszystkich aspektach tworzonego projektu.

Misja

Satysfakcja klientów wynika z jakości świadczonych usług. Dbamy o to, aby były najwyższej jakości oraz opierały się na dialogu i zaufaniu. Codzienna praca oparta jest na relacjach, a wyznacza ją rzetelność, uczciwość oraz empatia.Nasze umiejętności:
Doświadczenie
Kompetencje
Zdolności organizacyjne
Umiejętności analityczne

Edukacja i szkolnictwo
Edukacja i szkolnictwo
Przemysł
Przemysł

 

Urzędy i instytucje publiczne
Urzędy i instytucje publiczne
Architekci
Architekci

 

Agencje Reklamy

Agencje reklamy
Drukarnie
Drukarnie

 

Bankowość i finanse
Bankowość i finanse
Służby mundurowe
Służby mundurowe

 

Usługi i handel
Usługi i handel

RAND
Xerox

 

Canon
Qumak

 

Develop

OKI